Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
6 + 1=

(887)
(127) *
2012-12-30 - 22:32

O łaskę czystości

(126) Sylwia
2012-12-29 - 19:56

Bardzo proszę o modlitwę za mnie,bo jest fatalnie.Ja codziennie się prawie modlę, za wszystkich ,nawet za wrogów ale teraz nie mam już chyba siły.Potrzebuje pomocy,więc proszę jeszcze raz gorąco o modlitwę.Sylwia.

(125) Jan
2012-12-28 - 12:02

Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę w podróży, o ochronę przed złem w każdej postaci i obfitość łask Ducha Świętego dla całej rodziny.

(124) Jasia
2012-12-26 - 17:55

proszę o modlitwę w intencji poważnych spraw spadkowych i zgodę w rodzinie

(123) *
2012-12-23 - 15:55

Prosze o modlitwe o narodzenie sie Boga w sercu bliskiej mi osoby, prosze w roku wiary o mocną wiare dla tej osoby, o potrzebe serca z korzystania z sakramentu spowiedzi i laske uczestnictwa w eucharystii

(122) Maria
2012-12-20 - 21:40

Gorąco proszę o modlitwę nawrócenia i zdrowia Henryka- ateisty aby Dobry Pan Bóg ulitował się nad nim i okazał mu swoją łaskę nawrócenia . Jest bardzo chory proszę o modlitwę.
Z Panem Bogiem. Maria

(121) Maria Magdalena
2012-12-19 - 00:45

Maryjo Niepokalana, Mateczko Miłosierdzia, Mateczko Boża Nieustającej Pomocy zapros nas do Medugorje na rocznice i otocz prosze mnie i moja rodzine i wszystkich, którzy polecali się modlitwie i którym obiecałam modlitwe i tym, w ktorych jestem sercu, duszy, mysli, mowie, modlitwie, uczynkach i wszystkich postawionych na mojej drodze zycia w sposób fizyczny i duchowy, zwłaszcza, tych, ktorzy najbardziej potrzebują Towjej Matczynej pomocy-zdrowia duszy i ciała, daru nawrocenia i pracy, zywej wiary, podniesienia z upadków, jak: Agnieszki, Pawłowie, Ole, Anie, Marianny, Adamowie, Jadzie, Krystian, Wioletki, Ewunie, Basie, Krysie, Janinki, Marysie, Władyslaw, Piotrowie, Adamowie, Andrzeje, Rafałowie, Michałowie, Olimpia, Halinki, Bozenki, Ele, Ule, Małgosie, Marcinków, Arków, Jurków, Marzenki i czarnuleczki. Jezu ufam Tobie i badz wola Twoja Ojcze Kochany. Wszyscy święci wstawiajcie sie za nami, naszymi rodzinami i za całym światem. Dziękuje za wszystko dobro otrzymane z Bozej Ręki i za dar modlitwy oraz za wszystkie radości i smutki, za dar zycia. Kocham. Z pamiecią za wszystkich wspierajacych nas modlitwą. Bóg zapłać!


(120) Dariusz
2012-12-17 - 12:45

Proszę o modlitwę za rozpadające się małżeństwo sakramentalne.
O nawrócenie żony, o wzajemne okazywanie miłości małżonków.
Aby w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wspólnie jako małżeństwo wychwalali Łaskę i Miłosierdzie Pana Jezusa Chrystusa.
Amen

(119) Tomasz
2012-12-16 - 00:02

Dziękuje Ci Panie za wysłuchane modlitwy.

(118) dorota
2012-12-08 - 09:48

Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa doroty i krzysztofa, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża,aby porzucił kochankę i wrócił do domu. Aby mąż otworzył swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwolił Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla naszej córki i moich rodziców.

Witaj :-) Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji przy zgromadzeniu Księży Misjonarzy Saletynów – Rzeszów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?